Konkurs fotografii kreatywnej: 6×7 AWARD 2019
Czy orzeł wylądował?

12.06 - 29.08.2019

W ciągu ostatnich pięciu dekad, historia misji Apollo 11, stała się „matką wszystkich teorii spiskowych”. Setki (a nawet tysiące) ludzi i organizacji (także całych narodów) zaprzeczało faktowi lądowania na Księżycu. Dzisiaj historia tej negacji jest dla niektórych bardziej ekscytująca, niż samo lądowanie na Księżycu.

Herbrich- The truth about moon landing

Herbrich- The truth about moon landing

Z okazji pięćdziesięciolecia pierwszego lotu na Księżyc, 6×7 Leica Gallery Warszawa (www.leica-gallery.pl) prezentuje w czerwcu i lipcu b.r. wystawę niemieckiego fotografa, Thomasa Herbricha, pt. „Lądowanie na Księżycu – historia prawdziwa” (informacja o projekcie tutaj).

„Dlaczego obrazom wierzymy bardziej niż słowom?” – pyta Thomas Herbrich, z przymrużeniem oka przedstawiając nam swoją wersję jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku.


Czy ludzie dotarli na Księżyc? Opinię Herbricha znamy, teraz pytamy Was!

Wspólnie z naszymi partnerami – Łódzką Szkołą Filmową (filmschool.lodz.pl) oraz Leiką (www.leica-camera.com) ogłaszamy konkurs fotografii kreatywnej: 6×7 AWARD 2019 „Czy Orzeł wylądował?”! 

Spróbujcie odpowiedzieć na pytanie tytułowe przy pomocy fotografii (do pięciu) lub krótkiego filmu (do 15 sekund). Wszyscy są zaproszeni i wszystko jest dozwolone – możecie użyć dowolnej techniki, przysłać historie prawdziwe lub zmyślone, stworzyć obrazy rzeczywiste lub zmanipulowane, udowodnić lub zaprzeczyć lądowaniu na Księżycu. Wszystko zależy od Was, liczy się oryginalność i kreatywność! Najważniejsze: chcemy się dobrze bawić i chcemy, żebyście też dobrze się bawili!

Konkurs potrwa krótko, tylko miesiąc (od 12 czerwca do 29 sierpnia 2019). Wszelkie informacje
oraz regulamin znajdziecie na stronie www.6x7award.com, za pośrednictwem której będzie można również wysyłać prace na konkurs.

O co walczycie? O nieśmiertelną sławę (10 najlepszych prac, wskazanych przez międzynarodowe jury, weźmie udział w wystawie pokonkursowej, którą zaprezentujemy w 6×7 Leica Gallery Warszawa dokładnie w 50-tą rocznicę „rzekomego” zdobycia Księżyca) oraz o… najlepszy aparat na świecie – nowiutką Leikę Q2 (nie dość, że kosztowną, to niemal niemożliwą dzisiaj do zdobycia), którą otrzyma autor najlepszego zdjęcia!

Dołącz do konkursowego wydarzenia na FB: KLIK

Nagroda główna - LEICA Q2

Nagroda główna – LEICA Q2

Nagroda główna - LEICA Q2

Nagroda główna – LEICA Q2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!