Lato z Leica Academy w Warszawie
Serdecznie zapraszamy na letnią edycję warsztatów w ramach polskiego oddziału Leica Academy! Będzie to cykl warsztatów fotograficznych z ambasadorami marki Leica i naszym niezastąpionym Piotrem Markiem.

Serdecznie zapraszamy na letnią edycję warsztatów w ramach polskiego oddziału Leica Academy! Będzie to cykl warsztatów fotograficznych z ambasadorami marki Leica i naszym niezastąpionym Piotrem Markiem.

1

Do prowadzenia warsztatów zaprosiliśmy naszych ambasadorów i nasze ambasadorki, oraz człowieka od zadań specjalnych Piotra Marka. Zróżnicowaliśmy program tak, aby każdy z Was mógł wybrać coś dla siebie –i początkujący i zaawansowany! Zaczynamy 3 lipca o… 6:00 rano. Przemek Chudkiewicz pokaże nam jak fotografować miasto z zupełnie innej perspektywy.

Następna niedziela, 10 lipca, to warsztaty z Krzysztofem Szlęzakiem, który opowie o tym jak zacząć fotografować koncerty, jak się do tego typu zleceń przygotować, a jak znamy Krzyśka, na pewno nie zabraknie także świetnych anegdot.

17 lipca, trzecie piętro Mysiej 3 oddajemy we władnie Agacie Mądrachowskiej, która pokaże tajniki fotografii sensualnej.

Kolejna niedziela (24.07)  jest skierowana, do osób które są dopiero na początku swojej fotograficznej drogi. Piotr Marek – najcierpliwszy z cierpliwych, człowiek dla którego nie ma głupich pytań, opowie o podstawach fotografii, a także pomoże uczestnikom okiełznać aparaty.

Na sam koniec Karol Grygoruk z RATS Agency opowie o tym jak fotografować ludzi. Intensywne zajęcia o godności, fotogeniczności i etyce pracy.

Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał dostęp do aparatów Leica – wystarczy więc własna karta SD, by móc sprawdzić legendę osobiście.

Planuj lipiec tak by spędzić go z nami 😊

Plan warsztatów (zapisy pod linkiem):

3 lipca – FOTOspacer z Przemkiem Chudkiewiczem Po spacerze odbędą się warsztaty z fotografem. Plan warsztatów.

10 lipca – Jak fotografować koncerty? Warsztaty z Krzysztofem Szlęzakiem

17 lipca – Fotografia sensualna z Agatą Mądrachowską

24 lipca – Podstawy Fotografii z Piotrem Markiem

31 lipca – Człowiek w Dokumencie – Warsztaty Z Karolem Grygorukiem