Aktualne wystawy

Robby Cyron - Figura animalis


Wystawa czynna: 10.02.2018 - 18.03.2018


Pierwszy projekt pokazywany w roku 2018 to „Figura Animalis” Robby’ego Cyrona, otwarcie wystawy odbędzie się 9 lutego w Leica 6x7 Gallery Warszawa. Spotrtetowane na czarnym tle kury ozdobne oraz konie Cyron fotografuje z finezją i wyczuciem malarza niderlandzkiego.

1.03 spotkanie autorskie z Robby Cyronem na "Figura Animalis"
"Zwierzę, a sprawa piękna". Tak w największym skrócie można opisać postawę artystyczną Robbiego Cyrona. Rozmowę z artystą poprowadzi Rafał Łochowski.

Bogdan Dziworski – "F/5.6" w Muzeum Kinematografii w Łodzi
Z przyjemnością zawiadamiamy, że między 16 lutego, a 6 maja w Muzeum Kinematografii w Łodzi będzie można zobaczyć wystawę Bogdana Dziworskiego „F/5.6". Wernisaż oraz spotkanie autorskie z fotografem już w czwartek, 15 lutego.

Paweł Żak – „Ćwiczenia obowiązkowe i inne martwe natury" w Wałbrzychu
Między 2 lutego, a 11 marca w wałbrzyskim Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia będzie można zobaczyć wystawę Pawła Żaka „Ćwiczenia obowiązkowe i inne martwe natury"

Wacław Wantuch – wystawa „Akt” w nowohuckim centrum kultury w Krakowie
Przez luty i marzec nowohucke centrum kultury w Krakowie będzie prezentować fotograficzne „Akty” Wacława Wantucha. Ekspozycja trwająca między 8 lutego, a 15 marca pokazywana jest w ramach Festiwalu Siła Fotografii. Wernisaż wystawy odbędzie się 8 lutego o godzinie 18:00.

Platinum Wacława Wantucha w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta
Tuż po pokazie w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie Wystawa Wacława Wantucha „Platinum” zostanie pokazana między 23 lutgo, a 29 marca w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Wernisaż już 23 lutego o godzinie 19:00.

News

Nadchodzące wydarzenia