Aktualne wystawy

Bogdan Konopka - Leçons de Ténèbres
8.06 o godzinie 19:00 Bogdan Konopka zaprasza na szczególny spacer. Towarzyszami podróży są: wyobraźnia, wrażliwość i oko. Wspólnie posłużą do spojrzenia na przestrzenie, obiekty i historie, które fotograf utrwala przy pomocy cienia i światła.

„Wdzięczność” Tamary Pieńko i Alicji Długołęckiej: pokaz fotografii i warszawska premiera albumu
Pokaz fotografii z cyklu „Wdzięczność” na Mysiej 3 w Warszawie będzie połączony z warszawską premierą albumu pod tym samym tytułem.

Bogdan Konopka, „Leçons de Ténèbres”: oprowadzanie po wystawie
W sobotę, 30 czerwca zapraszamy na oprowadzanie po wystawie Bogdana Konopki „Leçons de Ténèbres” („Lekcje Ciemności”). Czarno-białe kadry Bogdana Konopki można łączyć z filozofią Waltera Benjamina – słynnego niemieckiego filozofa z przełomu XIX i XX wieku. To nie jedyne odwołanie. Prowadzenie: Monika Proniewska

Leica Oskar Barnack Award 2017 na Fotofestiwalu w Łodzi
Jak niemal co roku Leica 6x7 Gallery Warszawa wraz z łódzkim Fotofestiwalem prezentują laureatów uznanego i cieszącego się międzynarodową renomą konkursu fotograficznego Leica Oskar Barnack Award (LOBA). W tym roku są to dwa projekty – „Slash & Burn” Terje Abusdala i „Behind the Scenes” Siergieja Melnitchenko. Wernisaż w piątek, 23 czerwca o godzinie 18:00.

Smak Wiśni na Fotofestiwalu w Łodzi
Podczas Fotofestiwalu w Łodzi odbędzie się wyjątkowy pokaz wystawy Tomasza Wysockiego „Smak wiśni” w miejscu powstawania projektu - gigantycznych rozmiarów podziemiach CH Sukcesja w Łodzi. Wernisaż w piątek (15.06) od godziny 19:30.

Bogdan Dziworski – "F/5.6" w Galerii Farbiarnia Bydgoszczy
22 maja o godzinie 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii "F/5.6" autorstwa Bogdana Dziworskiego w Galerii Farbiarnia w Bydgoszczy. Otwarciu ekspozycji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z artystą.

News

Nadchodzące wydarzenia