Aktualne wystawy

Bogdan Konopka - Leçons de Ténèbres
8.06 o godzinie 19:00 Bogdan Konopka zaprasza na szczególny spacer. Towarzyszami podróży są: wyobraźnia, wrażliwość i oko. Wspólnie posłużą do spojrzenia na przestrzenie, obiekty i historie, które fotograf utrwala przy pomocy cienia i światła.

Alicja Biała - Polska


Wystawa czynna: 26.07.2018 - 22.09.2018


26 lipca o godz. 19.00 Leica 6x7 Gallery Warszawa zaprasza na otwarcie pierwszego w Warszawie indywidualnego pokazu prac Alicji Białej. Wystawa zatytułowana „Polska” to obszerna prezentacja fotokolaży z cyklu „wycinanki polskie”. Cykl ten powstał pierwotnie jako materiał wizualny do wierszy Marcina Świetlickiego Polska (wiązanka pieśni patriotycznych), by ostatecznie przerodzić się w akcję performatywną „Polska bez obrazy”.

"Platinum" Wacława Wantucha w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego
Woliński Park Narodowy, Agencja Zegart - Jerzy Zegarliński, Leica Gallery Warszawa serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Wacława Wantucha pt. "Platinum", najbardziej rozpoznawalnego współczesnego polskiego fotografa kobiecego aktu.

Smak Wiśni na Fotofestiwalu w Łodzi
Podczas Fotofestiwalu w Łodzi odbędzie się wyjątkowy pokaz wystawy Tomasza Wysockiego „Smak wiśni” w miejscu powstawania projektu - gigantycznych rozmiarów podziemiach CH Sukcesja w Łodzi. Wystawa będzie czynna do 15 lipca.

Leica Oskar Barnack Award 2017 na Fotofestiwalu w Łodzi
Jak niemal co roku Leica 6x7 Gallery Warszawa wraz z łódzkim Fotofestiwalem prezentują laureatów uznanego i cieszącego się międzynarodową renomą konkursu fotograficznego Leica Oskar Barnack Award (LOBA). W tym roku są to dwa projekty – „Slash & Burn” Terje Abusdala i „Behind the Scenes” Siergieja Melnitchenko. Wernisaż w piątek, 23 czerwca o godzinie 18:00.

News

Nadchodzące wydarzenia