Aktualne wystawy

Wojtek Wieteska - Travelling


Wystawa czynna: 08.12.2017 - 04.02.2018


Zapraszamy na premierowy pokaz najnowszych prac Wojtka Wieteski pod tytułem „Travelling”. Na serię składa się wystawa oraz projekcja filmowa. Całości towarzyszy katalog pod tym samym tytułem. Wernisaż wystawy odbędzie się 7 grudnia (czwartek) od godziny 19:00.

Premiera DOC! photo magazine #42
W poniedziałek, 18 grudnia o godzinie 18:00, odbędzie się premiera Doc! photo magazine #42 z udziałem fotografa Wojtka Wieteski oraz dwóch fotografek: Agaty Grzybowskiej i Nadji Wohlleben. Rozmowę poprowadzi Grzegorz Kosmala.

Spotkanie autorskie: Kacper Kowalski i publikacja „Over”
Książka fotograficzna „OVER” to efekt zwrotu w myśleniu Kacpra Kowalskiego o fotografii lotniczej. To pierwszy tak osobisty i subiektywny projekt artysty, a jednocześnie nowa, kreacyjna wypowiedź w temacie, który eksplorował dotychczas. We wtorek, 18 grudnia o godzinie 18.00, zapraszamy do Leica 6x7 Gallery na premierę książki Kacpra Kowalskiego„Over”. Rozmowę poprowadzi Wiktoria Michałkiewicz.

"Pureview" Pszemka Dzienisa w krakowskiej Galerii Pauza
Między 10 listopada, a 20 grudnia w krakowskiej Galerii Pauza odbędzie się wystawa "Pureview" autorstwa Pszemka Dzienisa (wernisaż: 9 listopada o godzinie 18:00). Projekt miał premierę w Leica 6x7 Gallery w styczniu tego roku.

News

Nadchodzące wydarzenia