Aktualne wystawy

Tomasz Wysocki - Smak Wiśni


Wystawa czynna: 21.04.2018 - 03.06.2018


Premiera „Smaku Wiśni”, najnowszego projektu Tomasza Wysockiego, już 20 kwietnia o godzinie 19:00 w Leica 6x7 Gallery Warsawa. Wysocki drobiazgowo zaplanował swój projekt, jednak fotografie zostały pomyślane tak, aby pozostawić miejsce na interpretację odbiorcy. Jest to rodzaj niedopowiedzenia, jaki odnaleźć można w słynnym obrazie Paula Gaugina Kim jesteśmy, skąd przybywamy, dokąd zmierzamy. Smak wiśni Tomasza Wysockiego jest autorskim rozwinięciem zapisanych przez Gaugina myśli, rozpisanym na 12 wielkoformatowych fotografii.

Paweł Żak – „Ćwiczenia obowiązkowe i inne martwe natury" w Japonii
Od 14 kwietnia Imura Gallery w Kyoto będzie gościć kolejną odsłonę projektu Pawła Żaka „Ćwiczenia obowiązkowe i inne martwe natury". Wystawa potrwa do 11 maja.

Bogdan Dziworski – "F/5.6" w Muzeum Kinematografii w Łodzi
Z przyjemnością zawiadamiamy, że między 16 lutego, a 6 maja w Muzeum Kinematografii w Łodzi będzie można zobaczyć wystawę Bogdana Dziworskiego „F/5.6". Wernisaż oraz spotkanie autorskie z fotografem już w czwartek, 15 lutego.

Bogdan Dziworski – "F/5.6" w Galerii Farbiarnia Bydgoszczy
22 maja o godzinie 19:00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii "F/5.6" autorstwa Bogdana Dziworskiego w Galerii Farbiarnia w Bydgoszczy. Otwarciu ekspozycji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z artystą.

News

Nadchodzące wydarzenia