Aktualne wystawy

ALEX WEBB – WYBÓR


Wystawa czynna: 22.06.2017 - 20.08.2017


Zapraszamy na bezprecedensową w Polsce wystawę amerykańskiego fotografa Alexa Webba, Wybór. Barwne i unikatowe prace Alexa Webba, jednego najbardziej znanych fotografów słynnej agencji Magnum, zostaną pokazane w Polsce. Wystawę zdjęć z trzydziestoletniego dorobku fotografa będzie można zobaczyć w Leica 6x7 Gallery Warszawa.

7. Leica Street Photo
Rozpoczęła się już siódma edycja konkursu Leica Street Photo. Konkurs skierowany do wszystkich zainteresowanych fotografią uliczną. Uchwyć decydujący moment, zamknij historię w jednym zdjęciu i zgłoś się do udziału w prestiżowym konkursie. Na zwycięzców czeka prezentacja w galerii.

Spotkanie: Wojtek Wieteska „Alex Webb - dekompozycja w kompozycji”
„Wybór” Alexa Webba potrwa już tylko do 20 sierpnia. 31 lipca o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie na wystawie z fotografem Wojtkiem Wieteską, który omówi estetykę i optykę fotografii Alexa Webba.

Bogdan Dziworski - f/5.6


Wystawa czynna: 08.09.2017 - 22.10.2017


Wystawa Bogdana Dziworskiego „f/5.6” będzie retrospektywną prezentacją dorobku filmowca i fotografa. Uważany za arcymistrza fotografii ulicznej i polskiego Cartier-Bressona, Dziworski stworzył czuły i subiektywny dokument wokół polskiego społeczeństwa w latach 60., 70., 80 i 90, zapisał go w formie czarno-białych negatywów. Odbitki ciemniowe, prezentujące ponad czterdzieści lat dorobku twórczego fotografa, będzie można zobaczyć w Leica 6x7 Gallery od 8 września.

News

Nadchodzące wydarzenia

Bogdan Dziworski – f/5.6

Wrzesień 08, 2017

Wystawa Bogdana Dziworskiego „f/5.6” będzie retrospektywną prezentacją dorobku filmowca i fotografa. Uważany za arcymistrza fotografii ulicznej i polskiego Cartier-Bressona, Dziworski stworzył czuły i subiektywny dokument wokół polskiego społeczeństwa w latach 60., 70., 80 i 90, zapisał go w formie czarno-białych negatywów. Odbitki ciemniowe, prezentujące ponad czterdzieści lat dorobku twórczego fotografa, będzie można zobaczyć w Leica 6×7 Gallery od 8 września.