Aktualne wystawy

Sonia Szóstak - Fortune Teller Told Me


Wystawa czynna: 15.02.2019 - 06.04.2019


Zapraszamy 15 lutego o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Soni Szóstak „Fortune teller told me”. To pierwszy indywidualny pokaz tej artystki w Warszawie. Fotografka zaprezentuje wybór swoich najnowszych, a także wcześniejszych prac. Leitmotivem tej wystawy są rozważania na temat kobiecego ciała widzianego przez pryzmat fotografii. Specjalnie na wystawę w Leica 6x7 Gallery Warszawa powstały zdjęcia z udziałem Małgorzaty Beli.

Tadeusz Wański - Lato nad Adriatykiem - fotografie z kolekcji Wojciecha Jędrzejewskiego


Wystawa czynna: 12.04.2019 - 01.06.2019


6x7 Leica Gallery Warszawa zaprasza na wystawę fotografii Tadeusza Wańskiego, na której zaprezentujemy prace z wyprawy artysty na Półwysep Bałkański w latach 30. XX wieku. Będzie to jedna z nielicznych okazji, aby na żywo zobaczyć autorskie odbitki bromowe, wykonane przez jednego z najważniejszych polskich piktorialistów.

Bogdan Dziworski – wystawa fotografii „F/5.6” w Los Angeles
Po pokazach w Polsce oraz w Berlinie z przyjemnością zawiadamiamy o zbliżającej się wystawie Bogdana Dziworskiego w Los Angeles w Duncan Miller Gallery. Pierwsza wystawa fotografii Bogdana Dziworskiego w USA rozpocznie się już 19 stycznia. Wystawa "F/5.6" potrwa dwa miesiące - do 3 marca.

News

Nadchodzące wydarzenia