Aktualne wystawy

Dominik Tarabański - Roses for Mother


Wystawa czynna: 15.12.2018 - 09.02.2019


Wernisaż najnowszego projektu Dominika Tarabańskiego "Roses for Mother" odbędzie się 14 grudnia. Wielkoformatowe zdjęcia autorstwa fotografa młodego pokolenia, na stałe mieszkającego w Nowym Jorku, odzwierciedlają zmysłowe kompozycje sytuujące się gdzieś na styku instalacji i natury.

Sonia Szóstak - Fortune Teller Told Me


Wystawa czynna: 15.02.2019 - 06.04.2019


Zapraszamy 15 lutego o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Soni Szóstak „Fortune teller told me”. To pierwszy indywidualny pokaz tej artystki w Warszawie. Fotografka zaprezentuje wybór swoich najnowszych, a także wcześniejszych prac. Leitmotivem tej wystawy są rozważania na temat kobiecego ciała widzianego przez pryzmat fotografii. Specjalnie na wystawę w Leica 6x7 Gallery Warszawa powstały zdjęcia z udziałem Małgorzaty Beli.

Bogdan Dziworski – wystawa fotografii „F/5.6” w Los Angeles
Po pokazach w Polsce oraz w Berlinie z przyjemnością zawiadamiamy o zbliżającej się wystawie Bogdana Dziworskiego w Los Angeles w Duncan Miller Gallery. Pierwsza wystawa fotografii Bogdana Dziworskiego w USA rozpocznie się już 19 stycznia. Wystawa "F/5.6" potrwa dwa miesiące - do 3 marca.

Pureview Przemka Dzienisa na wystawie "Śnieg" w warszawskiej Szydłowski Gallery
Fotografie Przemka Dzienisa z projektu "Pureview" będzie można obejrzeć od 25 stycznia do 1 marca podczas wystawy "Śnieg" w warszawskiej Szydłowski Gallery. "Śnieg" to wystawa pięciu artystów zafascynowanych kolorem śniegu, jego kulturowymi kodami, pejzażem i pograniczem abstrakcji.

News

Nadchodzące wydarzenia