Premiera filmu „Travelling” Wojtka Wieteski w Kinie Atlantic

5 grudnia zapraszamy na projekcję filmu „Travelling” autorstwa fotografa Wojtka Wieteski. Pokaz jest wstępem do wystawy pod tym samym tytułem, która zostanie otwarta 7 grudnia w przestrzeni Leica 6×7 Gallery.

Formularz z zapisami na projekcję dostępny na stronie kina: http://bit.ly/2zjrfQv (termin do 1.12)

Film „Travelling” ma formę średniego metrażu, trwa około 24 minuty, jest kompilacją fotografii, animacji i ujęć filmowych. Integralną częścią filmu będzie muzyka wykonywana na żywo przez Ryśka Łochowskiego i Wita Apostolakis.

01TRAVELLING TITLE WWIETESKA
„Zaprosiłem młodych muzyków z gitarą basową i obojem do stworzenia przestrzeni dźwiękowej, bo takie nietypowe brzmienie solo dobrze wpisuje się w nastrój moich fotografii” – mówi Wieteska.

Po projekcji odbędzie się godzinna dyskusja z udziałem publiczności. Poprowadzi ją Artur Wolski (Kino Atlantic). Gośćmi Wojtka Wieteski będą: kurator wystawy Rafał Łochowski (Leica 6×7 Gallery) oraz Grzegorz Jechna – terapeuta i hipnoterapeuta.

Dyskusja będzie rozwinięciem trzech pytań:
Jak fruwać w życiu, nie tracąc gruntu pod stopami (nie odrywając stóp od ziemi)? (Grzegorz Jechna)
Jak fotografować emocje i uczucia? (Wojtek Wieteska)
Jak to pokazać i zrobić wystawę? (Rafał Łochowski)

Szczegóły o przebiegu projekcji na stronie Kino Atlantic. Aby wziąć udział należy wypełnić formularz do 1 grudnia: http://bit.ly/2zjrfQv

Projekt „Travelling” jest opowieścią o dwóch rodzajach miłości: fotografa do Fotografii (codziennej, jak poranna kawa) i do tajemniczej blondynki Agni (znaczy: ogień). Związek Fotografa z Agni trwał rok. Ich relacji towarzyszyła, dzień w dzień – Fotografia. W ten sposób powstał osobisty cykl zdjęć, utrzymany w konwencji współczesnej baśni i bajki.

Pokaz filmu  „Travelling” 
Wojtek Wieteska
Kino Atlantic, ul. Chmielna 33, Warszawa
5 grudnia, godz. 19:00

Więcej informacji o wystawie Travelling” 
Wydarzenie na Facebooku