Podstawy fotografii z Piotrem Markiem

18.01 - 18.01.2020

Wszystkie pytania o fotografowanie, których wstydzisz się zadać – podstawy z Piotrem Markiem

Chciałbyś zacząć fotografować, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przysłona, czas ekspozycji, ISO, migawka, balans bieli to terminy, które nic ci nie mówią? A może wiesz co oznaczają, ale nie wiesz jakie zależności występują między nimi? Masz problem z ustawieniem ostrości? Nie wiesz czemu Twoje zdjęcia są rozmazane? Zastanawiasz się do czego służy ten przycisk, w twoim aparacie? Chcesz kupić Leikę, ale nie wiesz, którą i boisz się, że nie wykorzystasz możliwości aparatu?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to są to warsztaty dla Ciebie. Nasz specjalista sprzętowy – Piotr Marek – uchyli drzwi tajemniczego świata fotografii i udzieli wskazówek, dzięki którym będziesz mógł/mogła swobodnie się w nim poruszać. Wybraliśmy najcierpliwszego z najcierpliwszych, który w swobodnej atmosferze udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

NIe, nie musisz fotografować Leiką. Warsztaty są skierowane do początkujących adeptów fotografii, niezależnie od tego jakiego aparatu używają. Intensywny jednodniowy kurs, pozwoli zrozumieć zależności pomiędzy podstawowymi parametrami w fotografii. Dzięki temu, wreszcie wykonasz takie zdjęcie jakiego oczekujesz.

Gdzie:
Leica 6×7 Gallery Warszawa, Mysia 3
Kiedy:
18 stycznia 2020, 12:00 – 18:00
Cena:
269 PLN

Bilet możesz kupić tu: KLIK